Regál Vico 3

Otevřená police VICO 3 dodá vašemu interiéru zdařilý vizuální efekt. Jeho bílé zbarvení je nenápadné a zároveň... více informací »
Regál Vico 3
Značka: Möbelix
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Otevřená police VICO 3 dodá vašemu interiéru zdařilý vizuální efekt. Jeho bílé zbarvení je nenápadné a zároveň...

Otevřená police VICO 3 dodá vašemu interiéru zdařilý vizuální efekt. Jeho bílé zbarvení je nenápadné a zároveň přátelské – lze jej snadno integrovat do různých stylů zařízení. Souhra několika obdélníků a čtverců zároveň zajišťuje ležérní vzhled, který místnost oživí. Díky stupňovitému uspořádání šesti přihrádek je cca 148 x 148 x 33 cm (Š x V x H) velká police ideální jako předěl místnosti. Vyplňte tento atraktivní regál několika knihami, dekorativními předměty nebo zelenými rostlinami a užijte si vizuální zážitek, který přináší do vašeho interiéru.   
Tento diskontní produkt Regál Vico 3 je k získání ještě na našem webu umístěný v rubrice regály a dělící stěny! Pořiďte si jiné produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Známá značka Möbelix vás obohatí o špičkové výrobky

Tento nejprodávanější produkt Regál Vico 3 od předního výrobce Möbelix k dostání právě teď v naší nabídce pořád výhodně! Nabídky od 2 599 Kč.