Rohová Skříň Young Dekor Bílá/světle Šedá

Rohová skříň v dekorech dub San Remo/bílá ze série nábytku YOUNG Tato špičková rohová skříň je skutečným zázrakem mezi... více informací »
Rohová Skříň Young Dekor Bílá/světle
Značka: Möbelix
11 690 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová skříň v dekorech dub San Remo/bílá ze série nábytku YOUNG Tato špičková rohová skříň je skutečným zázrakem mezi...

Rohová skříň v dekorech dub San Remo/bílá ze série nábytku YOUNG Tato špičková rohová skříň je skutečným zázrakem mezi úložným nábytkem. S velikostí přibližně 124 x 198 x 148 cm (Š/V/H) nabízí odkládací prostor s optimálním využitím dostupného prostoru a má promyšlené vnitřní i vnější uspořádání. Šatník lze namontovat doleva i doprava, má dvě skládací dveře, které zajišťují prostorově nenáročné nastavení. Vybavení sestává z jedné šatní tyče a osmnácti nastavitelných polic, které mohou sloužit pro oblečení, boty a doplňky z vnitřní strany, přičemž na vnějších policích mohou být uloženy knížky, hračky či odprezentovány oblíbené dekorace. Tato rohová skříň, která byla vyrobena v kombinaci světle šedého a bílého dekoru, je skutečným poutačem pozornosti pro každý moderně zařízený pokoj! Horní krycí deska není součástí dodávky, ale lze ji zakoupit samostatně, naleznete ji pod artiklovým číslem 1787045631. Zařiďte pokoj svého potomka prakticky a stylově s nábytkovou sérií YOUNG! K dispozici jsou všechny nábytkové prvky, potřebné do pokoje pro mladé, a na výběr jsou dvě barevná provedení:

Unikátní výrobek Rohová Skříň Young Dekor Bílá/světle Šedá od značky s dobrým jménem Möbelix naleznete v naší aktuální nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za 11 690 Kč.