Rozkládací Pohovka S Polštáři Guilia, Šedá

Pohovka GUILIA je atraktivním kouskem nábytku k sezení přes den a ležení v noci. Atraktivní vzhled a sametový potah z mikrovlákna... více informací »
Rozkládací Pohovka S Polštáři
Značka: Möbelix
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Pohovka GUILIA je atraktivním kouskem nábytku k sezení přes den a ležení v noci. Atraktivní vzhled a sametový potah z mikrovlákna...

Pohovka GUILIA je atraktivním kouskem nábytku k sezení přes den a ležení v noci. Atraktivní vzhled a sametový potah z mikrovlákna šedé barvy dělají z této pohovky perfektní volbu pro mnoho domácností. Měděné kovové nohy zdůrazňují harmonický celkový obraz. Rozkládací pohovka je plněná polyéterovou pěnou. K dokonalému pohodlí přispívají dva malé polštářky. Díky integrované funkci sklápění lze pohovku rychle změnit na útulné lůžko s plochou 104 x 180 cm.   Nejdůležitější informace: Barva: sametová šedá, měděná Materiál: dřevo / kov / textil Š / V / H: cca 211 x 85 x 83 cm Výška nohou: cca 20 cm Potah: mikrofáze
Kvalitní a velmi žádaný produkt Rozkládací Pohovka S Polštáři Guilia, Šedá lze zakoupit bez problémů tu na našich stránkách ve známé rubrice pohovky. Nyní najdete ještě další zboží z naší kategorie za outletovou cenu!

Výjimečný a žádaný produkt Rozkládací Pohovka S Polštáři Guilia, Šedá od známé kvalitní značky Möbelix můžete koupit tady a teď za výhodné peníze. Nabídky od 9 999 Kč.