Sada Zásuvek Julia/arezzo/moon

Tato praktická zásuvková vložka se 3 zásuvkami přináší užitečný úložný prostor v ložnici. Zásuvková vložka o rozměrech... více informací »
Sada Zásuvek Julia/arezzo/moon
Značka: Möbelix
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tato praktická zásuvková vložka se 3 zásuvkami přináší užitečný úložný prostor v ložnici. Zásuvková vložka o rozměrech...

Tato praktická zásuvková vložka se 3 zásuvkami přináší užitečný úložný prostor v ložnici. Zásuvková vložka o rozměrech cca 82 x 49 x 49 cm (Š / V / H) dokonale zapadá do modelů skříní VICTOR, JULIA, AREZZO a DANDY. Skvělý doplněk pro optimální rozdělení interiéru v šatníku a dokonalé řešení problémů s prostorem v malé ložnici!Ve slevě výrobek máte možnost dostat bez problémů tady na webu v oblíbené kategorii příslušenství ke skříním! Nyní získáte ještě další výrobky ze zmíněné sekce ve slevě. Významný dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky Podívejte se sami.

Tento kvalitní produkt Sada Zásuvek Julia/arezzo/moon od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix můžete sehnat právě zde za výhodné peníze. Momentálně v akci za 2 299 Kč.