Šatní Skříň Celle

Kladete velký důraz při zařizování ložnice na funkčnost a atraktivní vzhled zároveň? Pak je skříň CELLE pro vás ideální... více informací »
Šatní Skříň Celle
Značka: Möbelix
10 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kladete velký důraz při zařizování ložnice na funkčnost a atraktivní vzhled zároveň? Pak je skříň CELLE pro vás ideální...

Kladete velký důraz při zařizování ložnice na funkčnost a atraktivní vzhled zároveň? Pak je skříň CELLE pro vás ideální volbou! Čtyřdveřová skříň nabízí osum prostorných zásuvek umístěných pod dveřmi. Vnitřek skříně ukrývá jednu šatní tyč na pověšení oblečení. Dva hloubkové typy zásuvek nabízejí možnost ukládání a organizování velkého množství malého oblečení a prádla. Boky skříně jsou zhotoveny v matné a čelo skříně ve vysokém lesku bílé barvy. Praktická, prostorná, krásná, elegantní a levná – ať už do dětské / mládežnické nebo do vaší ložnice, tato skříň vás určitě přesvědčí o její kvalitách! Rozšiřte svůj úložný prostor a poskládejte si individuální šatník s programem skříní a nadstavců CELLE k dispozici v našem e-shopu!Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Akční produkt Šatní Skříň Celle je k získání rovnou na našich stránkách zařazený v sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Pořiďte si akční produkty z této známé sekce za outletovou cenu! Tato značka Möbelix nabízí špičkové výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Zcela unikátní kousek Šatní Skříň Celle od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix snadno seženete tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena 10 190 Kč.