Šatní Skříň Danz Šířka 116cm

Dvoudveřová skříňka s otočnými dveřmi DANZ vyrobena z masivní borovice je kompaktní úložná jednotka ve stylu country s... více informací »
Šatní Skříň Danz Šířka
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoudveřová skříňka s otočnými dveřmi DANZ vyrobena z masivní borovice je kompaktní úložná jednotka ve stylu country s...

Dvoudveřová skříňka s otočnými dveřmi DANZ vyrobena z masivní borovice je kompaktní úložná jednotka ve stylu country s množstvím úložného prostoru.Sukně, šaty a halenky je možné uložit na kolejnici na šaty, zatímco svetry, rifle a trička lze elegantně uložit na čtyřech policích. V obou zásuvkách je dostatek úložného prostoru pro opasky, ponožky atd. Skříňka vyrobená z pravého borovicového dřeva v bílé barvě s okouzlujícím a individuálním designem s kazetovým vzhledem.Bílé lakované čela s jednoduchým dekorativním frézováním jsou pěkně doplněny jednotlivými kovovými držadly. Příjemný kabinet z pravého dřeva s tradičním vzhledem, který dobře ladí s rustikálními dřevěnými podlahami. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Zcela unikátní výrobek Šatní Skříň Danz Šířka 116cm od výrobce se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete sehnat u nás teď za zcela nejnižší cenu! Aktuálně za 13 499 Kč.