Šatní Skříň Detroit Šířka 250cm

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním... více informací »
Šatní Skříň Detroit Šířka
Značka: Möbelix
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním...

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním vzhledem a dobře navrženým prostorem. Tato ložnicová skříňka má prostorné rozměry přibližně 250 x 216 x 58 cm (Š x V x H). Bundy, pracovní oděvy, košile a halenky se dají na 3 šatních tyčích pohodlně a s přehledem zavěsit. 3 nastavitelné police o šířce přibližně 96 cm nebo 48 cm jsou ideální na svetry, trička ale i ložní prádlo. 3 široké zásuvky poskytnou zase dostatek místa pro spodní prádlo, čepice a šály. Určitě oceníte i 3 zrcadla na čelní straně. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Unikátní a žádaný produkt Šatní Skříň Detroit Šířka 250cm od společnosti s výborným jménem Möbelix lze získat aktuálně ve výhodné akci. Právě teď za cenu 19 999 Kč.