Šatní Skříň Se Zrcadlem Imperial, Dub / Bílá

Tato krásně zbarvená šatní skříň v kombinaci dekorů dub San Remo a bílá bude majestátním nábytkem v každé ložnici.... více informací »
Šatní Skříň Se Zrcadlem
Značka: Möbelix
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tato krásně zbarvená šatní skříň v kombinaci dekorů dub San Remo a bílá bude majestátním nábytkem v každé ložnici....

Tato krásně zbarvená šatní skříň v kombinaci dekorů dub San Remo a bílá bude majestátním nábytkem v každé ložnici. Velké zrcadlo, tři posuvné dveře, nenápadné lištové úchyty a rozměry 280 x 233 x 65 cm (Š / V / H) jsou jen zlomkem její předností. Za posuvnými dveřmi se nachází velkorysý prostor k uskladnění oblečení nebo jiných věcí. 3 šatní tyče na ramínka a 6 polic jsou toho důkazem. Získejte útulnost v příbytku s touto skříní! Z hlediska materiálů a zpracování byla do tohoto nábytku umístěna nejvyšší kvalita, čehož jsou důkazem ekoznačka „Blue Angel“, štítky „Made in Germany“, „Modré M“ a „Alliance for Quality“. K této skříni je možné dokoupit dal&sZajímavý produkt máte možnost pořídit taky tady a teď na našem webu zařazený v kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této rubriky ve slevě!
Tento velmi oblíbený výrobek můžete najít přímo na našem webu zařazený v kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Nyní můžete najít zcela nové produkty z této rubriky za příznivou cenu.

Oblíbený kousek Šatní Skříň Se Zrcadlem Imperial, Dub / Bílá od kvalitního výrobce Möbelix dostanete v naší nabídce ve výhodné akci! V akci za cenu 17 999 Kč.