Sedací Souprava Base *cenový Trhák*

Máte slabost pro pohodlný nábytek, který vypadá dobře a zároveň nabízí vysokou funkčnost? Pak je BASE přesně ta pravá sedací... více informací »
Sedací Souprava Base *cenový
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Máte slabost pro pohodlný nábytek, který vypadá dobře a zároveň nabízí vysokou funkčnost? Pak je BASE přesně ta pravá sedací...

Máte slabost pro pohodlný nábytek, který vypadá dobře a zároveň nabízí vysokou funkčnost? Pak je BASE přesně ta pravá sedací souprava pro vás!  Díky nadčasové šedé tkanině nabízí tato sedačka v místnosti jemné zvýraznění. Díky velkorysým rozměrům, přibližně 195 x 88 x 143 cm (Š / V / H) a pohodlným výplním z tvarované pěny si můžete vychutnat dlouhé relaxační chvíle přímo u vás doma. V závislosti od individuálních prostorových podmínek můžete otoman připevnit opačně. Obzvláště praktické: sedačka je roztahovací, takže v případě, že čekáte návštěvu, můžete z ní udělat pohodlnou postel pro hosty s pomocí několika jednoduchých kroků. Dalším plus je integrovaný úložný prostor, kde můžete uschovat přikrývky, polštáře, deky a jiné věci. Sedací souprava BASE je pohodlná, stylová a flexibilní – kus nábytku, se kterým proměníte svůj obývací pokoj na oázu pohody!

Tento akční kus Sedací Souprava Base *cenový Trhák* od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix pohodlně dostanete v naší nabídce až neuvěřitelně levně. Výhodně teď u nás za 6 499 Kč.