Sedací Souprava Do U Stylish Stan Tmavě Šedá

Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost –... více informací »
Sedací Souprava Do U
Značka: Möbelix
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost –...

Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v jednom kusu nábytku! Se svými bočními rozměry cca 150 x 300 x 200 cm nabízí prostor pro celou rodinu – uvelebí se na ní až 8 osob! Útulné čalounění z vlnitých pružin a jádra z PUR pěny poskytuje potřebný komfort v neděli odpoledne nebo při televizním večeru. Potah v tmavě šedé barvě je vyroben z veluru, díky kterému je pohovka nejen jedinečně krásná, ale také se extrémně snadno udržuje. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadají jako nové! Funkce lůžka je velmi praktická – pokud vás někdy překvapí nečekaní hosté přes noc, můžete z pohovky udělat postel jednoduchým pohybem ruky. Na lehací ploše cca 270 x 130 cm (D x Š) je místo až pro dvě osoby. Ať už se schoulíte na pohovce s knihou nebo si užíváte rodinný televizní večer, tento kus nábytku se bezpochyby stane vaš&iacu

Tento skvělý produkt Sedací Souprava Do U Stylish Stan Tmavě Šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix máte možnost pořídit tady se slevou! Teď za akční cenu 29 999 Kč.