Sedací Souprava Geneve

Díky této sedací soupravě vytvoříte doma příjemné místo k odpočinku, relaxaci a užívání si společenských chvil s přáteli... více informací »
Sedací Souprava Geneve
Značka: Möbelix
10 999 Kč
Ověřit dostupnost
Díky této sedací soupravě vytvoříte doma příjemné místo k odpočinku, relaxaci a užívání si společenských chvil s přáteli...

Díky této sedací soupravě vytvoříte doma příjemné místo k odpočinku, relaxaci a užívání si společenských chvil s přáteli a rodinou. Díky klasickému tvaru L s rozměrem rohu 144 x 217 cm získáte nejen pohodlné sezení, ale také pohovku, na níž můžete pohodlně ležet a strávit nádherné hodiny při dobré knize nebo filmu. Pohodlné polstrování z pěny s vlnitými spodními pružinami a k pokožce přátelský potah světle šedé barvy z tkané látky se 100 % polyesterem zaručují komfortní zážitek ze sezení. Sedací soupravu lze rozšířit dvoumístnou pohovkou a TV křeslem z téže série. Takto sestavíte svoji obývací sestavu k sezení dle svého vkusu! Poznámka: Sedací souprava je k dispozici v různých barvách, a také v obrácené verzi. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem vkamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přese-shop Möbelix nebo na objednávku v našich prodejnách.

Kvalitní a oblíbený produkt Sedací Souprava Geneve od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix jednoduše seženete již dnes za akční cenu. Nyní můžete mít za 10 999 Kč.