Sedací Souprava Park

Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod... více informací »
Sedací Souprava Park
Značka: Möbelix
39 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod...

Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod potahem z mikrovlákna v šedohnědé barvě se ukrývá Nosag-podpružení a PUR pěna pro maximální pohodlí. Sedací souprava nabízí 5 pohodlných míst k sezení a disponuje také funkcí lůžka. Jednoduše a rychle vytvoříte ze sedací soupravy lůžko o velikosti 220 x 136 cm. Područky a opěrky hlavy jsou polohovatelné, to vám umožní relaxovat v komfortní poloze podle vašich představ. Pět ledvinových polštářů, v ceně sedací soupravy, vám zaručí jedinečný zážitek ze sezení. Sedací soupravu PARK o rozměrech 311 x 233 cm můžete díky originálnímu zadnímu potahu libovolně umístit do místnosti. K sedací soupravě máte možnost dokoupit si taburet PARK. K dispozici i zrcadlově obrácené provedení.
Výjimečný produkt Sedací Souprava Park máte možnost získat také tady na našem webu v oblíbené kategorii rohové sedací soupravy. Nyní získáte ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Sedací Souprava Park od přední společnosti Möbelix jde získat aktuálně napořád výhodně. Momentálně v akci za 39 999 Kč.