Sedací Souprava Perry

Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává... více informací »
Sedací Souprava Perry
Značka: Möbelix
27 999 Kč
Ověřit dostupnost
Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává...

Značková sedací souprava PERRY od LUCA BESSONI je komfort, který jde vidět! V elegantním antracitovém provedení dodává místnosti krásný akcent a zároveň dovedně zachovává decentnost – ideální pro každého, kdo preferuje nadčasový nábytek, ale přesto chce upoutat pozornost svých hostů. Posaďte se a vychutnejte si mimořádný komfort sezení, především díky vlnitým pružinám a kvalitní studené PUR pěně. Tato sedací souprava vám nabízí vše, co je v obývacím pokoji důležité. Nastavitelné hlavové opěrky a područky vám umožní měnit polohu podle vaší nálady a potřebám. S rozměry 183 x 292 cm budete mít dostatek místa pro odpočinek s rodinou či přáteli. Funkci lůžka s rozměry 233 x 129 cm a praktický úložnzý box (umístěný vpravo) je velikou výhodou při občasném přespání vašich nejbližších. Maximální nosnost je 450 kg. 

Žádaný výrobek Sedací Souprava Perry od top výrobce Möbelix pohodlně získáte zrovna dneska za příznivou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 27 999 Kč.