Sedačka Do U S Úložným Prostorem Montreal, Tmavě Šedá

Elegantní sedací souprava MONTREAL, s odolným potahem z mikrovlákna v šedé barvě, upoutá pozornost v každém obývacím pokoji.... více informací »
Sedačka Do U S Úložným Prostorem Montreal
Značka: Möbelix
29 499 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní sedací souprava MONTREAL, s odolným potahem z mikrovlákna v šedé barvě, upoutá pozornost v každém obývacím pokoji....

Elegantní sedací souprava MONTREAL, s odolným potahem z mikrovlákna v šedé barvě, upoutá pozornost v každém obývacím pokoji. Díky praktickému tvaru U a rozměrům přibližně 184 x 325 x 168 cm je ideální pro velikou rodinu a nebo pro toho, kdo preferuje dostatek místa pro odpočinek. Dvě hlavové opěrky, které jsou součástí dodávky, lze namontovat na každé sedadlo a poskytují další komfort sezení. Výhodou je funkce rozkladu, kdy během chvilky přeměníte sedačku na pohodlné lůžko s rozměrem 255 x 120 cm . Útulné místo na spaní tak najdou i nečekaní hosté. Lůžkoviny a polštáře lze uložit do integrovaného postelového boxu. Díky sedadlu čalouněnému studenou pěnou se budete cítit jako v bavlnce. Kvalitní čalounění ze studené pěny HR 30/37 je tiché, dokonale se přizpůsobí konturám těla a má dlouhou životnost. Svým jednoduchým vzhledem se hodí téměř ke každému stylu nábytku. V naší nabídce i zrcadlově obrácené provedení. Odpočiňte si a zasněte se na skvělé sedací soupravě MONTREAL!

Tento exkluzivní kus Sedačka Do U S Úložným Prostorem Montreal, Tmavě Šedá od přední společnosti Möbelix snadno pořídíte právě zde až neuvěřitelně levně. Právě nyní za skvělou cenu 29 499 Kč.