Servírovací Stolek Wl6.007 Zlatý

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Servírovací Stolek Wl6.007 Zlatý
Značka: Möbelix
4 189 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Tento výjimečný kousek Servírovací Stolek Wl6.007 Zlatý získáte pohodlně tady u nás umístěný v kategorii odkládací stolky. Nyní najdete jiné kousky z této populární sekce jednoduše online.

Oblíbený a akční výrobek Servírovací Stolek Wl6.007 Zlatý s pečetí kvality od značky Möbelix je k dostání zde teď právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 4 189 Kč.