Servírovací Vozík Lion Zlatá/černá

Dodání je zdarma. Re-interpretovaná klasika: Tento kulatý servírovací vozík vyrobený z kovu a skla spojuje retro šarm zašlých... více informací »
Servírovací Vozík Lion Zlatá/černá
Značka: Möbelix
4 059 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dodání je zdarma. Re-interpretovaná klasika: Tento kulatý servírovací vozík vyrobený z kovu a skla spojuje retro šarm zašlých časů s kultivovanou elegancí moderní estetiky. Se sofistikovanou kombinací ocelového rámu v matné zlaté barvě a černých polic z bezpečnostního skla působí podávané občerstvení velmi luxusně! Servírovací vozík o rozměrech cca 45 x 76 x 45 cm (Š x V x H) má dvě úrovně: Na spodní polici můžete stabilně přepravovat nápoje, protože tři stojany na láhve, každý o průměru cca 8 cm a vysoký okraj nabízí ochranu před převrácením. Odpovídající sklenice nebo občerstvení se mohou přepravovat nebo i podávat na horním odkládacím prostoru. Mobilitu zajišťují tři plastová kolečka na tvrdé podlahy, na kterých lze vozík jednoduše přesouvat po místnosti. Pokud se nepoužívá jako minibar, je ideální také jako odkládací stolek, který svým stylovým designem ozdobí prázdné kouty v místnosti. Jakkoli používáte tento servírovací vozík – vždy upoutá pozornost! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Upozornění o doručení:
Tento výjimečný produkt Servírovací Vozík Lion Zlatá/černá seženete taky tu na našem webu v oblíbené sekci odkládací stolky. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! To není vše, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na více kousků značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Möbelix má k dispozici skvělé zboží.