Sklené Dveře Na Vanu 80 Cm Haiti Und Paros

Dodání je zdarma. Tento nástavec na vanu vyrobený ze skla doplní vaše vybavení v koupelně. Zástěna je vyrobena z průhledného... více informací »
Sklené Dveře Na Vanu 80 Cm
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Tento nástavec na vanu vyrobený ze skla doplní vaše vybavení v koupelně. Zástěna je vyrobena z průhledného...

Dodání je zdarma. Tento nástavec na vanu vyrobený ze skla doplní vaše vybavení v koupelně. Zástěna je vyrobena z průhledného bezpečnostního skla, které má tloušťku cca 6 mm. S tímto příslušenstvím můžete vanu použít jako sprchový kout, a voda neproteče na podlahu. Pomocí kovového rámu v chromových barvách lze sprchovou příčku namontovat přímo na stěnu. Velká rukojeť slouží jednak k otevření zástěny, jednak jako užitečný držák na ručník. S tímto vanovým nástavcem o velikosti cca 140 x 80 cm si zvolíte chytré řešení v koupelně! Vhodné pro bezbariérové vany HAITI a PAROS.  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 
Ve slevě výrobek jde koupit ještě na našem webu v kategorii příslušenství k sprchám a vanám! Vyhledejte si parádní produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbelix pro vás vyrábí top zboží. A to je teprve začátek.

Velmi prodávaný produkt Sklené Dveře Na Vanu 80 Cm Haiti Und Paros od skvělé značky Möbelix je k sehnání v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za 4 499 Kč.
Další produkty ze sekce Příslušenství k sprchám a vanám