Skříň Falun

4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane útulným. Její povrch v... více informací »
Skříň Falun
Značka: Möbelix
9 399 Kč
Ověřit dostupnost
4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane útulným. Její povrch v...

4 dveřová skříň FALUN se prezentuje v jednoduchém designu, díky kterému se váš obytný prostor stane útulným. Její povrch v bílém dekoru poskytuje rozmanitost a klade důraz na dřevěné úchytky a nohy. Dvě zrcadla s rozměry 33 x 187 cm (Š / V) zajišťují přehled nad zvoleným outfitem. Tato skříň s rozměry přibližně 182 x 203 x 53 cm (Š x V x H) nabízí dostatek prostoru pro šatník. Jeho praktický interiér obsahuje 1 tyč na šaty a 4 police. Náš tip:Skříň s křídlovými dveřmi FALUN je k dispozici v několika velikostech abarvách. Díky tomu můžete svůj obytný prostor využít a přizpůsobitještě flexibilněji. Nejdůležitější informace barva: alpská bíla
Nový produkt Skříň Falun můžete najít v pohodě na webu v oblíbené sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Podívejte se na nové produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Möbelix má na skladě vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se sami!

Velmi prodávaný produkt Skříň Falun od dodavatele s dobrým jménem Möbelix můžete nakoupit nyní v akci. Zrovna teď v akci za 9 399 Kč.