Skříň Freising

Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický... více informací »
Skříň Freising
Značka: Möbelix
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický...

Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický design v přátelské alpské bílé barvě harmonicky ladí téměř do každého prostředí. Ať už jde o ložnici, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty – tato velká šatní skříň s rozměry přibližně 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H) vytváří prostor pro celé šatstvo. Na dvou tyčích na šaty se šířkou asi 90 cm pohodlně zavěsíte bundy, šaty nebo obleky. Dvě police odolají nákladu až 10 kg a mohou se na ně přehledně umístit trička, kalhoty nebo svetry. Za dvěma středními dveřmi jsou další dvě úložné místa s šířkou přibližně 45 cm a pod nimi celkem čtyři zásuvky, které poskytují další úložný prostor: ideální pro spodní prádlo, ponožky nebo různé doplňky. Úchytky jsou vyřezány přímo ve dveřích. S tímto moderním šatníkem optimálně využijete svůj obytný prostor!
Hodně žádaný produkt Skříň Freising jde nakoupit lehce tu v populární sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Najděte si akční produkty z této populární sekce za báječnou cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Möbelix dlouhodobě dodává skvělé výrobky

Oblíbený a akční výrobek Skříň Freising od naší známé značky Möbelix můžete dostat právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Na našich stránkách za 5 999 Kč.