Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Skříň Nad Práčku Jutas Š:
Značka: Möbelix
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu ‚vygenerovaný adresní štítek‘ pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezpla
Super produkt Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm můžete koupit snadno tu na našem webu v populární rubrice nábytek do koupelny. Najděte si akční produkty z této populární rubriky za rozumné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více skvělých kousků značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kousek Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno pořídíte u nás právě za nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 2 999 Kč.