Skříň Point Bílá

Dvoudveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí... více informací »
Skříň Point Bílá
Značka: Möbelix
4 359 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoudveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí...

Dvoudveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí rozsáhlé série nábytku pro mládež POINT. Tato skříň s křídlovými dveřmi jako jeden z ústředních prvků zajišťuje dostatek úložného prostoru pro jasný a příjemný pocit bydlení. Dvoudveřová skříň ze série POINT je přibližně 91 x 197 x 54 cm (Š / V / H) velká. Za dveřmi se nacházejí 2 výškově nastavitelné police a 1 šatní tyč. Tato praktická kombinovaná skříň dokonale zapadá do celkového konceptu. Úspěšná barva v alpské bílé zaručuje přátelskou a zároveň klidnou atmosféru. Promyšlený šatník, který inspiruje! Nejdůležitější informace:
Tento kvalitní produkt můžete získat bez obtíží tady a teď na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Podívejte se na ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za super peníze!

Výjimečný a žádaný kus Skříň Point Bílá od top značky Möbelix jednoduše pořídíte tady a teď právě za výborné peníze. Nyní za akční cenu 4 359 Kč.