Skříň S Otočnými Dveřmi Star

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku,... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku,...

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku, stůl nebo postel – zde najdete správné kouskynábytku, abyste vytvořili harmonicky koordinovaný interiér. Série STARje k dispozici ve dvou rozdílných provedeních: čistě bílá, která dává široký, příjemný pocit prostoru a bílo-šedá, která predstavujei moderní vkus s chytrým betonovým dekorem.   Šatník STAR v bílé a šedé barvě charakterizuje moderní vzhled s dostatkem prostoru. Za svými 3 otočnými dveřmi se stříbrnými rukojeťmi najdete celkem 6 polic a 4 šatní tyče pro uložení bund, svetrů a kalhot. Pro spodní prádlo a ponožky jsou vhodné 2 zásuvky, které jsou jasně rozloženy a současně po ruce. I přes velký prostor skříňka STAR zůstává komfortně kompaktní s vnějšími rozměry přibližně  115,2  x 191,1 x 55 cm cm (Š Často hledaný produkt můžete koupit aktuálně tady u nás v oblíbené rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní si můžete koupit ještě další kusy z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Star od dodavatele kvalitních produktů Möbelix jde sehnat zde teď opravdu výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 6 499 Kč.