Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Korbach

Často hledaný produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Korbach od kvalitní společnosti Möbelix snadno získáte právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka od 9 999 Kč. EAN: 4053714581248
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.)
Značka: Möbelix
9 999 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Šatník KORBACH s dvoudveřovými posuvnými dveřmi zaujme atraktivními prvky a jasným designem. Její světlé tělo v alpské bílé dává ložnici příjemnou atmosféru. Díky horizontálnímu pruhu v šedém dekoru získá velký šatník o rozměrech přibližně 261 x 210 x 59 cm (Š x V x H) zajímavý vzhled. Perfektním prvkem je zrcadlo, které je připevněno k jednomu ze dvou dveří skříně. Dvě posuvné dveře jsou mimořádně úsporné a snadno manipulovatelné. Uvnitř prostorného šatníku jsou umístěny 3 šatní tyče a 3 výškově nastavitelné police.   Vhodné příslušenství KORBACH, jako jsou přídavné regály, tlumič dveří nebo vnitřní členění T je možné zakoupit také v našich obchodech nebo e-shopu.   Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.
Tento oblíbený výrobek Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) jde nakoupit lehce tady u nás v populární kategorii šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Mrkněte na vyjímečné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu!