Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Level 36 C

Krásná moderní skříň je vyhotovena v dřevěném dekoru, který imituje přírodní dub v kombinaci s moderním bílým sklem.... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.)
Značka: Möbelix
17 890 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná moderní skříň je vyhotovena v dřevěném dekoru, který imituje přírodní dub v kombinaci s moderním bílým sklem....

Krásná moderní skříň je vyhotovena v dřevěném dekoru, který imituje přírodní dub v kombinaci s moderním bílým sklem. Skříň o rozměrech cca 200 x 236 x 65 cm (Š / V / H) disponuje dvěma posuvnými dveřmi, jedněmi v dřevěném dekoru, druhými z bílého skla, čímž se navzájem doplňují v moderním duchu. Navíc jsou zkrášleny ještě kovovými lištovými úchyty v barvě chromu. Za dveřmi najdete dvě šatní tyče a tři police. Nenápadně zakomponovány 4 zásuvky poskytnou dlaší komfortní prostor pro uskladnění např. spodního prádla. Super produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Level 36 C lze pořídit teď tady na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny!

Designový výrobek Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Level 36 C od našeho známého výrobce Möbelix jde nakoupit právě teď u nás za nejnižší cenu. Pouze nyní za 17 890 Kč.