Skříňka Pod Umyvadlo Mura I Wbu 100st

Koupelnová řada MURA I vyzařuje moderní svěžest, tělo a čela jsou ve vysoce lesklé bílé barvě a odsazeny v dubu Artisan.... více informací »
Skříňka Pod Umyvadlo Mura I Wbu
Značka: Möbelix
10 099 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnová řada MURA I vyzařuje moderní svěžest, tělo a čela jsou ve vysoce lesklé bílé barvě a odsazeny v dubu Artisan....

Koupelnová řada MURA I vyzařuje moderní svěžest, tělo a čela jsou ve vysoce lesklé bílé barvě a odsazeny v dubu Artisan. Chromované páskové rukojeti a hliníkové nožky dodávají tomuto vzhledu jistotu.Skříňka pod umyvadlo o rozměrech přibližně 100 x 90 x 46,5 cm (Š x V x H) nabízí ve dvou velkých zásuvkách se systémem měkkého zavírání a pohodlným vysouváním dostatek prostoru pro výrobky pro péči, ručníky nebo fén. Otevřená přihrádka níže je k dispozici pro dekorativní předměty. Dvě umyvadla z bílé keramiky dokonale dotvářejí moderní vzhled.Proměňte svou koupelnu ve wellness oázu se stylovým nádechem s touto toaletní soupravou a dalším nábytkem z této řady!

Tento kvalitní produkt Skříňka Pod Umyvadlo Mura I Wbu 100st od známého dodavatele Möbelix lze získat již dnes ve slevě! Za bezkonkureční cenu 10 099 Kč.