Skřínka S Umývadlem Soho Š: 120 Cm Tmavěšedá

Dodání je zdarma. Extravagantní ale vkusná - takto se prezentuje trendová skříňka s umyvadlem SOHO, která z vaší koupelny... více informací »
Skřínka S Umývadlem Soho Š: 120 Cm
Značka: Möbelix
17 699 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Extravagantní ale vkusná - takto se prezentuje trendová skříňka s umyvadlem SOHO, která z vaší koupelny...

Dodání je zdarma. Extravagantní ale vkusná – takto se prezentuje trendová skříňka s umyvadlem SOHO, která z vaší koupelny udělá půvabné místo ve vašem bytě. Souprava, přibližně 120 x 50 x 46  cm (Š x V x H) velká, sestávající ze spodní skříňky a umyvadla, díky své jednoduché eleganci nepotřebuje žádné další ozdoby. Dvě zásuvky bez úchytek zdobí přední část tmavě šedého kusu nábytku, který je díky svému vodě-odolnému povrchu z melaminové pryskyřice snadno udržovatelný a odolný. Další úložný prostor tvoří otevřená přihrádka.  Umyvadlo, vyrobené z lesklého bílého minerálního odlitku, zůstává svými čistými liniemi věrné puristickému stylu. Upozorňujeme, že vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Boční držák na ručníky, a také další sortiment ze série SOHO můžete dokoupit v našem internetovém obchodě. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde 
Diskontní produkt Skřínka S Umývadlem Soho Š: 120 Cm Tmavěšedá můžete dostat v pohodě tu v oblíbené sekci skříňky do koupelny. Připravili jsme pro vás ještě podobné zboží ve zmíněné kategorii za super peníze. Přední výrobce Möbelix svým zákazníkům dodává špičkové zboží.

Žádaný výrobek Skřínka S Umývadlem Soho Š: 120 Cm Tmavěšedá od značky Möbelix naleznete zde za akční cenu! Nabídky již od 17 699 Kč.