Spodní Skříňka Erica Šířka 91,4cm

Koupelnová spodní skříňka ERICA bílé barvy vytvoří ve vaší koupelně harmonické prostředí. Díky svěžímu vzhledu s... více informací »
Spodní Skříňka Erica Šířka
Značka: Möbelix
2 799 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnová spodní skříňka ERICA bílé barvy vytvoří ve vaší koupelně harmonické prostředí. Díky svěžímu vzhledu s...

Koupelnová spodní skříňka ERICA bílé barvy vytvoří ve vaší koupelně harmonické prostředí. Díky svěžímu vzhledu s nádechem venkovského stylu je tato skříňka skutečným poutačem vašeho domova. Vyrobena je z MDF z borovicového dřeva. Knoflíkové úchytky, které jsou vyrobeny z kovu černé barvy, diskrétně zapadají do celkového obrazu. Skříňka nabízí i praktický úložný prostor. Má 2 zásuvky s komfortním výsuvem, 1 otevřenou přihrádku a 2 otočné dveře, za kterými se nachází 1 police. Najdete zde dostatek místa pro uložení ručníků, kosmetiky a koupelnových doplňků. Nejdůležitější informace: Rozměr: cca 91,4 x 86 x 45,7 cm (Š / V / H) Materiál: MDF z borovice, kov  Tloušťka materiálu: cca36 mm Barva: bílá, černá 2 záuvky 1 police

Hodně povedený produkt Spodní Skříňka Erica Šířka 91,4cm od známého výrobce Möbelix můžete sehnat zde teď za výhodnou cenu. V akci za cenu 2 799 Kč.