Spodní Skříňka Rocco

S touto koupelnovou skříňkou v bílé a šedé barvě si můžete do koupelny přinést elegantní kus nábytku. Závěsná skříňka... více informací »
Spodní Skříňka Rocco
Značka: Möbelix
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
S touto koupelnovou skříňkou v bílé a šedé barvě si můžete do koupelny přinést elegantní kus nábytku. Závěsná skříňka...

S touto koupelnovou skříňkou v bílé a šedé barvě si můžete do koupelny přinést elegantní kus nábytku. Závěsná skříňka je vyrobena z MDF materiálu s korpusem v bílé barvě a dvířky šedé barvy. Designový výřez v levém dolním rohu dveří slouží jako úchytka. <
Akční kousek najdete ještě na našich stránkách umístěný v kategorii skříňky do koupelny. Připravili jsme ještě jiné produkty z naší kategorie ve výprodejové akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Spodní Skříňka Rocco od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix jednoduše můžete najít aktuálně na našich stránkách za extra cenu. Nabídky již od 1 399 Kč.