Sprchová Sada Ab050 Černá

Elegance v černé barvě: sprchová sada s hlavovou a ruční sprchou Dodání je zdarma. Tato černá sprchová souprava svým designem... více informací »
Sprchová Sada Ab050 Černá
Značka: Möbelix
2 899 Kč
Ověřit dostupnost
Elegance v černé barvě: sprchová sada s hlavovou a ruční sprchou Dodání je zdarma. Tato černá sprchová souprava svým designem...

Elegance v černé barvě: sprchová sada s hlavovou a ruční sprchou Dodání je zdarma. Tato černá sprchová souprava svým designem nastaví ve vaší koupelně moderní akcenty. Kombinace horní hlavové a ruční sprchy navíc zajišťuje pohodlí při sprchování. Podle nálady si můžete vybrat mezi proudem deště, bodovým nebo masážním proudem. Průměr ruční sprchy je přibližně 13 cm a je výškově nastavitelná, hadici má dlouhou 150 cm. Horní hlavová sprcha má průměr hlavice cca 20 cm. Dodejte vaší koupelně moderní nádech a užijte si relax při sprchování s touto sprchovou soupravou! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Tento skvělý produkt Sprchová Sada Ab050 Černá od kvalitní společnosti Möbelix lze nakoupit právě dnes za akční cenu! Ceny od 2 899 Kč.