Sprchový Kout Epic 2 Černý Profil

Dodání je zdarma. Sprchová kabina EPIC 2 od společnosti SANOTECHNIK je samostatně stojící kompletní sprcha s rohovým vstupem,... více informací »
Sprchový Kout Epic 2
Značka: Möbelix
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. Sprchová kabina EPIC 2 od společnosti SANOTECHNIK je samostatně stojící kompletní sprcha s rohovým vstupem,...

Dodání je zdarma. Sprchová kabina EPIC 2 od společnosti SANOTECHNIK je samostatně stojící kompletní sprcha s rohovým vstupem, kterou lze namontovat obzvlášť rychle a snadno. Tato sprcha s rozměry přibližně 90 x 90 x 225 cm (D / Š / V) nabízí nejen pohodlnou instalaci – s montážním systémem Quick Line, ale se svým hranatým designem s hliníkovými profily v matné černé barvě vypadá i mimořádně elegantně. Sprchová baterie a hlavice jsou navíc doplněny akcenty stříbrné barvy. Průhledné dveře a skla jsou vyrobeny z ESG, rohový vstup má výšku přibližně 18,5 cm. Součástí dodávky je zadní stěna, sprchová vanička se sifonem a armatura. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Zcela unikátní produkt Sprchový Kout Epic 2 Černý Profil od známého dodavatele Möbelix snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 18 499 Kč.