Sušák Na Ručníky Soho Černý

Dodání je zdarma. I funkční vybavení může být elegantní: Trendový sušič ručníků SOHO matné černé barvy dodá vaší... více informací »
Sušák Na Ručníky Soho
Značka: Möbelix
4 699 Kč
Ověřit dostupnost
Dodání je zdarma. I funkční vybavení může být elegantní: Trendový sušič ručníků SOHO matné černé barvy dodá vaší...

Dodání je zdarma. I funkční vybavení může být elegantní: Trendový sušič ručníků SOHO matné černé barvy dodá vaší koupelně sofistikovaný vzhled, ale dobře slouží hlavně k sušení ručníků a oblečení, a také je vhodný jako doplňkový zdroj tepla v místnosti. Lze snadno namontovat na zeď a s výkonem asi 135 W uvést do provozu, jednoduše pomocí elektrické zásuvky. Pohodlný dosah vám poskytne přibližně 1,2 m dlouhý kabel. Zařízení o rozměrech přibližně 53 x 87 x 10,5 cm (Š x V x H) je vyrobeno z uhlíkové oceli a má celkem 10 rovných, vodorovných trubek. Koupelnový radiátor SOHO je součástí stejnojmenného sortimentu od společnosti SANOTECHNIK, který je k dispozici v internetovém obchodě Möbelix. Svým puristickým, elegantním a osobitým vzhledem dodává každé moderní koupelně dokonale designový a nadčasový styl. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přá

Unikátní a žádaný výrobek Sušák Na Ručníky Soho Černý od dodavatele kvalitních produktů Möbelix můžete dostat právě ve výprodejové akci! Ceny již od 4 699 Kč.