Taburet Hocker Pravá Kůže/dřevo

Stolička z pravé hovězí usně a masivního dřeva manga přinese do vašeho domova atmosféru venkova. Taburet po vzoru klasické... více informací »
Taburet Hocker Pravá Kůže/dřevo
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolička z pravé hovězí usně a masivního dřeva manga přinese do vašeho domova atmosféru venkova. Taburet po vzoru klasické...

Stolička z pravé hovězí usně a masivního dřeva manga přinese do vašeho domova atmosféru venkova. Taburet po vzoru klasické gymnastické kozy disponuje silným pěnovým polstrováním, které je pokryto pravou hovězí kůží v hnědobílé barvě. Sedací nábytek o rozměrech přibližně 40 x 47 x 30 cm (Š x V x H) stojí na čtyřech stabilních, mírně rozšířených nohách o výšce přibližně 24 cm. Ty jsou vyrobeny z lakovaného mangového dřeva a opatřeny gumovými protiskluzovými krytkami, jež rovněž chrání podlahu před poškrábáním. Taburet disponuje maximální nosností 120 kg a jeho povrch lze čistit navlhčeným bavlněným hadříkem. Tento nábytek je k dispozici také v jiných verzích. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Obj
Kvalitní a oblíbený kus Taburet Hocker Pravá Kůže/dřevo jde nakoupit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé kategorii taburety. Nyní můžete získat ještě jiné zboží z této populární rubriky na pár kliknutí.

Exkluzivní produkt Taburet Hocker Pravá Kůže/dřevo od této skvělé značky Möbelix můžete získat v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cena od 3 999 Kč.