Taburet Stanley Pravá Kůže

Sedací kostka STANLEY díky svému klasickému designu opotřebené kůže vnese do vašeho domova styl i útulnost. Taburet je zcela... více informací »
Taburet Stanley Pravá Kůže
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Sedací kostka STANLEY díky svému klasickému designu opotřebené kůže vnese do vašeho domova styl i útulnost. Taburet je zcela...

Sedací kostka STANLEY díky svému klasickému designu opotřebené kůže vnese do vašeho domova styl i útulnost. Taburet je zcela pokryt pravou kozí kůží a prošit čtvercovým károváním, které podtrhuje geometrický tvar nábytku. Bavlněné výplně zajišťují pohodlné sezení. Kostka disponuje rozměry přibližně 39 x 41 x 39 cm (Š x V x H) a maximální nosností 110 kg. Můžete ji používat jak k sezení, tak k položení nohou při odpočinku v křesle. Pokyny k údržbě:Přírodní povrch taburetu by měl být dvakrát ročně ošetřen přípravkem pro péči o kůži. K čištění doporučujeme použít navlhčenou bavlněnou látku. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Velmi žádaný produkt Taburet Stanley Pravá Kůže lze získat právě nyní tady na našem webu zařazený v rubrice sedací vaky a kostky. Vyberte si zcela nové produkty z této známé sekce za výhodné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více skvělých kousků od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Möbelix pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty.

Oblíbený výrobek Taburet Stanley Pravá Kůže od dodavatele s dobrým jménem Möbelix snadno najdete v naší online nabídce trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 4 199 Kč.