Tv – Regál Bilus Š: 54 Cm Sklo

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Tv - Regál Bilus Š: 54
Značka: Möbelix
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • velikost balíka: 72/56/14cm (d/š/v) • váha balíka: ca. 17kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne n&aac
Velmi oblíbený výrobek Tv – Regál Bilus Š: 54 Cm máte možnost nakoupit právě nyní na našem webu zařazený v kategorii tv a audio stolky. Nyní můžete najít zlevněné produkty z naší rubriky jednoduše online! Výrobce Möbelix dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment.

Tento designový výrobek Tv - Regál Bilus Š: 54 Cm Sklo značky Möbelix máte možnost koupit na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní získáte od 4 299 Kč.