Tv – Regál Netasa Š: 95cm Sklo Černé

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Tv - Regál Netasa Š: 95cm
Značka: Möbelix
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 25kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut
Levný produkt Tv – Regál Netasa Š: 95cm Sklo Černé najdete také na našich stránkách v oblíbené sekci tv a audio stolky! Připravili jsme kvalitní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! Oblíbený výrobce Möbelix vyrábí skvělé produkty A to ještě není vše!
Zlevněný produkt Tv – Regál Netasa Š: 95cm Sklo Černé můžete dostat bezstarostně tu na našem webu umístěný v rubrice tv a audio stolky. Nyní pořídíte zlevněné výrobky ve zmiňované kategorii snadno online! V očích zákazníků populární značka Möbelix vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky. Udělejte si radost! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Tv - Regál Netasa Š: 95cm Sklo Černé od výrobce se zárukou kvality Möbelix získáte u nás teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 4 599 Kč.