Tv – Regál Netasa Š: 95cm Sklo

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty... více informací »
Tv - Regál Netasa
Značka: Möbelix
4 299 Kč
Ověřit dostupnost
Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty...

Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • váha balíka: ca. 25kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrž&iacut
Diskontní produkt Tv – Regál Netasa můžete dostat lehce tady u nás zařazený v rubrice tv a audio stolky. Najděte si zcela nové produkty z naší rubriky v bezva akci. Známá značka Möbelix dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. To však není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Tv - Regál Netasa Š: 95cm Sklo od přední značky Möbelix je k získání tady za extra cenu! Aktuálně v akci za 4 299 Kč.