Vana Vienna 170, 43200

Elegantní vana pro vaši koupelnu - relaxační, útulná a moderní Dodání je zdarma. Vana VIENNA 170 vyrobena z lesklého bílého... více informací »
Vana Vienna 170
Značka: Möbelix
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní vana pro vaši koupelnu - relaxační, útulná a moderní Dodání je zdarma. Vana VIENNA 170 vyrobena z lesklého bílého...

Elegantní vana pro vaši koupelnu – relaxační, útulná a moderní Dodání je zdarma. Vana VIENNA 170 vyrobena z lesklého bílého akrylu v moderním designu je poutačem pozornosti v každé koupelně. Velkoryse navržený tvar vany nabízí dostatek prostoru pro relaxační perličkovou koupel se 130 litry příjemně teplé vody. Díky svým tepelněizolačním vlastnostem udržuje akryl (tloušťka 3,2 mm) vodu ve vaně na vámi zvolené teplotě a je příjemně teplý, i když se o vanu zevnitř opřete. S velikostí přibližně 170 x 44,5 x 75 cm (Š / V / H) se vyrábí v EU, čímž získáte vysoce kvalitní produkt. Užijte si relaxační péči o tělo ve vaně VIENNA 170!    Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Tento skvělý výrobek Vana Vienna 170, 43200 od značky s dobrým jménem Möbelix jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za outletovou cenu. Aktuálně stojí u nás 9 999 Kč.