Veliká Záhradní Pohovka Zoe Šedohnědá

Slunečným ostrovem ZOE vybavíte svou terasu nebo zahradu pohodlně a útulně. Dizajn však nie je zanedbaný ani při přibližně 144... více informací »
Veliká Zahradní Pohovka Zoe
Značka: Möbelix
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
Slunečným ostrovem ZOE vybavíte svou terasu nebo zahradu pohodlně a útulně. Dizajn však nie je zanedbaný ani při přibližně 144...

Slunečným ostrovem ZOE vybavíte svou terasu nebo zahradu pohodlně a útulně. Dizajn však nie je zanedbaný ani při přibližně 144 x 91 x 146 cm (š xvxh). Velká plochapřekvapí pohodlným polstrovaním ze závěsných pružín, molitanu a vlnovej podložky a je pokryta odnímatelným poťahem z tkaniny. Slnečný ostrov získává svůj speciální design z neobvyklého operadla z hliníku, který je pokrytý sivou šnúrou. Hrúbka podsedáku 5 cm. Obliečky na vankúš na zip, odnímateľné a pratelné. Tento sluneční ostrov je odolný vůči UV zářením a poveternostným vlivem.

Hodně prodávaný produkt Veliká Záhradní Pohovka Zoe naleznete bez obtíží na stránkách v populární kategorii zahradní pohovky! Pořiďte si zcela nové kusy z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Ve slevě produkt Veliká Zahradní Pohovka Zoe Šedohnědá od odblíbeného výrobce Möbelix lze získat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Pouze nyní za 22 999 Kč.