Věncová Lišta Alabama

Zvýrazněte svůj šatník ALABAMA pomocí paspartového rámu ze stejné série! Paspartu si můžete sestavit sami pomocí... více informací »
Věncová Lišta Alabama
Značka: Möbelix
999 Kč
Ověřit dostupnost
Zvýrazněte svůj šatník ALABAMA pomocí paspartového rámu ze stejné série! Paspartu si můžete sestavit sami pomocí...

Zvýrazněte svůj šatník ALABAMA pomocí paspartového rámu ze stejné série! Paspartu si můžete sestavit sami pomocí této vrchní lišty a dvou bočních lišt, které se prodávají samostatně v jednotné výši tak, aby pasovaly na výšku každé skříni ALABAMA. Tato vrchní věncová lišta pasparty pasuje na rohovou skříni ALABAMA s šířkou 100 cm. S rozměry cca 100 x 2 x 102 cm (Š / V / H) ji opticky vyzvedne a designovo doplní. Série ALABAMA disponuje velkým výběrem šatníků, které lze navzájem kombinovat, a také doplnit komodami a nočními stolky, čímž je možné v ložnici vytvořit harmonické prostředí s jednotným designem v světle šedém dekoru hedvábného vzhledu. Certifikační značky kvality „Blue Angel“, „Golden M“ a „Alliance for Quality“ zaručují testovaný nábytek, který splňuje nejvyšší požadavky z hlediska kvality, bezpečnosti, ochrany životního prostředí a zdraví. Vysoce kvalitní, funkční a dekorativní poutač očí, to představuje nábytek do ložnice ALABAMA! Tip: Tento nábytek je možné kombinovat s komodami a skříňemi z řady nábytku do ložnic ALABAMA, čímž je možné v ložnici vytvořit harmonické prostředí v jednotném designu.  Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost najít jednoduše u nás ve známé rubrice příslušenství ke skříním! Prozkoumejte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! Tato značka Möbelix pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další skvělé zboží značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Věncová Lišta Alabama od skvělého výrobce Möbelix snadno můžete pořídit právě teď v nabídce za výborné peníze. V akci za 999 Kč.