Vitrína Mariella

Vitrína MARIELLA v bílé, světle hnědé a černé barvě spojuje přímočarost s útulností a stane se jistě atraktivním poutačem... více informací »
Vitrína Mariella
Značka: Möbelix
7 199 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína MARIELLA v bílé, světle hnědé a černé barvě spojuje přímočarost s útulností a stane se jistě atraktivním poutačem...

Vitrína MARIELLA v bílé, světle hnědé a černé barvě spojuje přímočarost s útulností a stane se jistě atraktivním poutačem vašeho domova. Ve velké vitríně o rozměrech cca 80 x 120 x 30 cm (Š x V x H) vyrobené z MDF a pravého dřeva se vaše krásné nádobí i jednotlivé dekorační předměty předvedou v nejlepší kvalitě. Zásuvka nabízí další úložný prostor pro nejrůznější drobnosti. Kovové úchyty v černé barvě podtrhují kontrastní vzhled. Vitrína je vybavena 2 prosklenými otočnými dvířky, za kterými jsou 2 pevné police. MARIELLA svou barevností lehce zapadne do každého interiéru!   

Kvalitní a levný produkt Vitrína Mariella od značky s dlouholetou historií Möbelix je k dostání momentálně na našich stránkách ve slevě! Ve skvělé akci za 7 199 Kč.