Vitrína Tonale

Vitrína TONALE zaujme svým moderním a puristickým designem. Uprostřed šedých dveří je tvrzené čiré sklo, které vytváří... více informací »
Vitrína Tonale
Značka: Möbelix
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Vitrína TONALE zaujme svým moderním a puristickým designem. Uprostřed šedých dveří je tvrzené čiré sklo, které vytváří...

Vitrína TONALE zaujme svým moderním a puristickým designem. Uprostřed šedých dveří je tvrzené čiré sklo, které vytváří atraktivní kontrast k dekoru dub ARTISAN. Velký model o rozměrech cca 93,5 x 163,5 x 40 cm (Š x V x H) se otevírá pomocí černých úchytek. Uvnitř má šest nastavitelných polic, které jsou vhodné pro dekorační předměty. Vitrína TONALE boduje i příjemným tlumením dveří. Plastové kluzáky chrání vaši podlahu. Tento pěkný exemplář je zaručeným poutačem pozornosti sám o sobě – ale v kombinaci se svými sourozenci ze série TONALE umocníte vizuální efekt vašeho interiéru.Unikátní a oblíbený produkt lze sehnat rovnou tady a teď na našem webu umístěný v kategorii nábytkové programy. Získejte ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu.

Kvalitní a levný produkt Vitrína Tonale od kvalitní značky Möbelix snadno pořídíte tady nyní za zcela nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 8 499 Kč.