Vitrína Venedig

S velkou vitrínou VENEDIG o rozměrech cca 70 x 196 x 37 cm (Š x V x H) z řady obývacích pokojů VENICE si vybavíte svůj domov... více informací »
Vitrína Venedig
Značka: Möbelix
7 799 Kč
Ověřit dostupnost
S velkou vitrínou VENEDIG o rozměrech cca 70 x 196 x 37 cm (Š x V x H) z řady obývacích pokojů VENICE si vybavíte svůj domov...

S velkou vitrínou VENEDIG o rozměrech cca 70 x 196 x 37 cm (Š x V x H) z řady obývacích pokojů VENICE si vybavíte svůj domov vkusným nábytkem, který zaujme na první pohled a nabízí i praktický úložný prostor. Elegantní dekor dub Wotan vnese do vašeho pokoje příjemnou atmosféru, zatímco částečně tmavě hnědý betonový vzhled přední části vytváří estetický kontrast. Díky stylové prosklené výloze můžete svou oblíbenou dekoraci prezentovat atraktivním a viditelným způsobem. Za dvěma otočnými dvířky najdete dostatek prostoru pro nádobí, sklenice a vaše dekorativní předměty. Ať už máte ve vitríně cokoli, pět nastavitelných polic lze snadno přizpůsobit vašim potřebám. Řada obývacích pokojů VENICE, které odpovídají vzhledu vitríny, vám nabízí další krásný nábytek, kterým tuto vitrínu skvěle doplníte.

Kvalitní a žádaný produkt Vitrína Venedig od značky s dlouholetou historií Möbelix můžete koupit na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Levně za 7 799 Kč.