Vitrína Viola

S okouzlující vitrínou TULUZA vnesete do svých čtyř stěn příjemnou atmosféru! Ať už v obývacím pokoji nebo v jídelně -... více informací »
Vitrína Viola
Značka: Möbelix
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
S okouzlující vitrínou TULUZA vnesete do svých čtyř stěn příjemnou atmosféru! Ať už v obývacím pokoji nebo v jídelně -...

S okouzlující vitrínou TULUZA vnesete do svých čtyř stěn příjemnou atmosféru! Ať už v obývacím pokoji nebo v jídelně – velká vysoká skříň o rozměrech cca 66,5 x 196 x 43,2 cm (Š x V x H) je stylovým akcentem s promyšlenou kombinací uzavřeného úložného prostoru a částečného prosklení vytvářející cenný prostor pro vaše věci. Za otočnými dvířky vám vitrína nabízí ve dvou skrytých přihrádkách prostor pro diskrétní uložení nádobí všeho druhu. Fascinujícím středobodem je ale samozřejmě skleněná vložka, za kterou můžete ve třech přihrádkách s nastavitelnými skleněnými policemi vystavit svou oblíbenou dekoraci. Zvláštnost: integrované LED osvětlení jednoduchým způsobem s efektními světelnými kužely dosáhne skvělého efektu a dodá vašemu interiéru něco jistého. Tip: Obzvláště harmonicky bude ve vaší domácnosti působit, když vitrínu doplníte o další nábytek z řady TULUZA – bavte se jejich kombinováním!

Tento akční kousek Vitrína Viola od známého předního výrobce Möbelix jde nakoupit zde teď právě v akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 199 Kč.