Vysoká Postel Unit Se Stolem A Skříňkou

Postel UNIT je postel, psací stůl, regál a skříň v jednom!Tato postel v krásné bílé obohacuje každý dětský pokoj a je... více informací »
Vysoká Postel Unit Se
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
Postel UNIT je postel, psací stůl, regál a skříň v jednom!Tato postel v krásné bílé obohacuje každý dětský pokoj a je...

Postel UNIT je postel, psací stůl, regál a skříň v jednom!Tato postel v krásné bílé obohacuje každý dětský pokoj a je navržena tak, aby se šetřila prostor. Díky tomu zůstává dostatek prostoru na hraní a běhání!Na vysoké lůžko je snadné se dostat přes čtyři příčky bočního žebříku. Může být namontován vlevo nebo vpravo, podle individuálních představ.Pod povrchem postele se nachází psací stůl. S rozměry 112 x 72 x 65 (Š / V / H) nabízí dostatek prostoru pro školní povinnosti i volný čas. Má zásuvku na klávesnici, další zásuvku a 2 otevřené složky po obou stranách na odkládání kancelářských potřeb. Vedle stolu se nachází regál s dalšími 3 zásuvkami a 3 otevřenými přihrádkami, které nabízejí možnost uložit další věci – od ponožek po oblíbené hračky.Součástí postele UNIT je i skříň, která je uzavřena 2 otočnými dveřmi. Uvnitř je vybavena tyčí na šaty a dvěmi policemi.Upozornění: Vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky. Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přes e-shop Möbelix nebo na požádání v našich prodejnách.
Tento akční výrobek Vysoká Postel Unit Se Stolem A můžete koupit pohodlně tady na našich stránkách ve známé rubrice dětské postele. Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova! Věhlasný výrobce Möbelix má skvělé výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt Vysoká Postel Unit Se Stolem A Skříňkou od výrobce s dobrým jménem Möbelix můžete získat bezpečně online za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 13 499 Kč.