Vysoká Skříň Float Breit -Exklusiv-

Vysoká skříň s korpusem v dekoru dub Wotan, dveře v kombinaci dub Wotan s vroubkovaným povrchem/antracit. Skříň má 2 dveře, 1... více informací »
Vysoká Skříň Float Breit
Značka: Möbelix
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká skříň s korpusem v dekoru dub Wotan, dveře v kombinaci dub Wotan s vroubkovaným povrchem/antracit. Skříň má 2 dveře, 1...

Vysoká skříň s korpusem v dekoru dub Wotan, dveře v kombinaci dub Wotan s vroubkovaným povrchem/antracit. Skříň má 2 dveře, 1 zásuvku, otevřenou prřirádkou se 3 skleněnými policemi a 7 vkl.polic.Š/V/H: cca 50/194/33 cm
Ve slevě produkt Vysoká Skříň Float Breit je k dispozici právě zde na našich stránkách v kategorii skříňky do koupelny! Připravili jsme pro vás další výrobky ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Vysoká Skříň Float Breit -Exklusiv- od výrobce s mnohaletou tradicí Möbelix máte možnost získat právě zde v akci. Nyní nakoupíte za 5 799 Kč.