Výsuvný Stůl Ontario 120 Az

Stůl s funkčním komfortem: Objevte obdélníkový rozkládací stůl ONTARIO od značky ONDEGA jako nový nápad pro bydlení k vašemu... více informací »
Výsuvný Stůl Ontario 120
Značka: Möbelix
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl s funkčním komfortem: Objevte obdélníkový rozkládací stůl ONTARIO od značky ONDEGA jako nový nápad pro bydlení k vašemu...

Stůl s funkčním komfortem: Objevte obdélníkový rozkládací stůl ONTARIO od značky ONDEGA jako nový nápad pro bydlení k vašemu konceptu zařízení! Stůl, vyrobený v dekoru masivního dřeva o rozměrech cca 120 x 75,9 x 80 cm (Š x V x H), zve k příjemnému posezení při kávičce nebo každodenní večeři. Pomocí integrovaného synchronního výsuvu lze kus nábytku v okamžiku prodloužit na délku cca 160 cm. Tak budete velkoryse vybaveni pro dětskou narozeninovou oslavu nebo večeři s přáteli. ONTARIO boduje také pevnou tloušťkou stolové desky kolem 38 mm a lze ji zatížit až do 30 kg. Navíc je deska odolná vůči poškrábání, spočívá na výrazné sloupové základně, která zajišťuje stabilitu a zároveň stylově dotváří design. Stůl je dostupný ve dvou rozměrech a můžete jej nakombinovat s dalším nábytkem ze série ONTARIO a navodit si tak doma příjemnou atmosféru starých časů. Tento žádaný výrobek dostanete právě zde u nás ve známé rubrice rozkládací stoly! Vyhledejte si skvělé produkty z této oblíbené sekce za extra cenu.

Unikátní a oblíbený výrobek Výsuvný Stůl Ontario 120 Az od top značky Möbelix jednoduše pořídíte tady teď právě výhodně! Nyní za 4 199 Kč.