Výsuvný Stůl Ralf Ii 160 Az

Moderní rozšiřující stůl RALF II v lesklé bílé barvě a s akcentem v betonové barvě na masivní noze stolu je skutečným... více informací »
Výsuvný Stůl Ralf Ii 160
Značka: Möbelix
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rozšiřující stůl RALF II v lesklé bílé barvě a s akcentem v betonové barvě na masivní noze stolu je skutečným...

Moderní rozšiřující stůl RALF II v lesklé bílé barvě a s akcentem v betonové barvě na masivní noze stolu je skutečným klenotem ve vaší jídelně. Obdélníková deska stolu může být díky synchronnímu vysouvání rozšířena z 160 cm na 200 cm. Na šířku měří přibližně 90 cm. Maximální nosnost je 60 kg. Dalšími pozornostmi jídelního stolu je stolová deska se skleněnou deskou a chromovanou základovou deskou. Jídelní stoly se skleněnými povrchy jsou snadno čistitelné, a jednoduše vypadají velmi moderně a elegantně.Tento velmi žádaný produkt Výsuvný Stůl Ralf Ii získáte v pohodě tady na našem webu v oblíbené kategorii rozkládací stoly. Máme pro vás parádní zboží z této populární sekce za nejnižší cenu. To ale není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Hodně povedený kousek Výsuvný Stůl Ralf Ii 160 Az od skvělého a známého výrobce Möbelix lze zakoupit tady opravdu levně. Ve skvělé akci za 11 999 Kč.