Výsuvný Stůl Romance

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design jídelního stolu ROMANCE je sklouben s vysokou... více informací »
Výsuvný Stůl Romance
Značka: Möbelix
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design jídelního stolu ROMANCE je sklouben s vysokou...

Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design jídelního stolu ROMANCE je sklouben s vysokou funkčností, takže se nemusíte bát, že tento elegantní kus nábytku bude jen na ozdobu. Kombinace dvou dřevěných dekorů (dub san reno a dub sibiřský) dodá vašemu domovu teplý a elegantní nádech ve venkovském stylu. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajišťuje dlouhodobě krásný vzhled a snadnou údržbu.  S rozměry cca 160-200 x 76 x 90 cm (Š x V x H) kromě vizuálních akcentů nabízí také dostatečné místo pod stolem na nohy, a samozřejmě dostatečné místo na ploše stolu, kterou lze v případě potřeby vysunout a rozšířit.    V našem internetovém obchodě naleznete i další kusy nábytku ze série ROMANCE, se kterými si doma vytvoříte svěží a útulnou atmosféru.

Akční produkt Výsuvný Stůl Romance od výrobce se skvělou pověstí Möbelix je k získání v naší online nabídce za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 4 999 Kč.