Zásuvka Base 3

Zásuvky BASE 2 v provedení dekoru dubu Sonoma lze namontovat pod šatní skříň Base, čím se zvětší její výška a vy získáte... více informací »
Zásuvka Base 3
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Zásuvky BASE 2 v provedení dekoru dubu Sonoma lze namontovat pod šatní skříň Base, čím se zvětší její výška a vy získáte...

Zásuvky BASE 2 v provedení dekoru dubu Sonoma lze namontovat pod šatní skříň Base, čím se zvětší její výška a vy získáte větší úložný prostor. Velký zásuvkový modul o rozměrech 120 x 33 x 52 cm (Š/V/H) se skládá ze 4 zásuvek, do kterých velmi dobře uschováte ponožky, spodní prádlo, stejně jako sportovní potřeby, kabelky a kravaty.  Zásuvky BASE jsou také k dispozici ve variantě o šířce 80 cm!
Tento zlevněný produkt lze zakoupit bezprostředně tu umístěný v sekci příslušenství ke skříním. Vyhledejte si oblíbené kousky z naší sekce za skvělou cenu! Oblíbený výrobce Möbelix může nabídnout top produkty.

Kvalitní výrobek Zásuvka Base 3 od společnosti se zárukou kvality Möbelix jde nakoupit v naší nabídce za super cenu! Nyní získáte od 1 999 Kč.