Závěsná Skříňka Star

Série nábytku STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom,... více informací »
Závěsná Skříňka Star
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Ověřit dostupnost
Série nábytku STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom,...

Série nábytku STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom, zda hledáte dětskou postýlku, psací stůl nebo patrovou postel – zde najdete ty správné doplňky, od komod přes postele až po šatní skříně. K dispozici je ve dvou různých verzích: čistě bílá, která vizuálně zvětšuje prostor, a bílo-šedá, která vyzařuje moderní šmrnc s elegantním betonovým dekorem. Nástěnná skříňka STAR v bílé barvě zaujme svou nízkou výškou, která jí dodává stylový vzhled nástěnné desky. Disponuje rozměry cca 204 x 40,6 x 38 cm (Š x V x H) a má přehledné členění se 2 otevřenými přihrádkami a 2 otočnými dveřmi. Různé dekorativní předměty, rostliny nebo knihy najdou na této elegantní nástěnné polici nové atraktivní místo. Obohaťte svou stěnu o sofistikovaný poutač! 

Tento velmi žádaný produkt Závěsná Skříňka Star originál od výrobce Möbelix máte možnost dostat právě teď levně. Nabídky od 3 199 Kč.